Ballina Kronika MOMENT I TRISHTUESHËM, DUKE TENTUAR TË FOTOGRAFOHET NË MAJE TË NDËRTESËS BIE...

MOMENT I TRISHTUESHËM, DUKE TENTUAR TË FOTOGRAFOHET NË MAJE TË NDËRTESËS BIE NGA KATI I NËNTË (VIDEO)

Mbi dhjetë minuta ka tentuar që të shpëtoj veten dhe të ngjitet në kulmin e një ndërtese të lartë, mirëpo në fund është rrëzuar dhe ka mbetur i vdekur në vend. 19-vjeçari nga qyteti Yamalo-Nenets, pjesë qendrore të Rusisë, fillimisht është ngjitur në kulm të ndërtesës e më pas lodhja ka bërë që ai të bie nga kati i nëntë. Kamerat amatore tregojnë momentin kur i riu është rrëzuar. Sipas disa informacioneve ai ka dashur të bëjë një selfie nga lartë, por disa zëra thonë se është ngjitur për të bërë vetëvrasje, mirëpo në moment të fundit ka ndërruar mendjen.

Loading...