Ballina Jetë & Stil Gruaja e guximshme sulmon krokodilin me shkop (VIDEO)

Gruaja e guximshme sulmon krokodilin me shkop (VIDEO)

Një grua e guximshme sulmoi një krokodil katër metra të gjatë, duke përdorur një shkop pasi kafsha e madhe i kishte ngulur sytë qenit të saj.

Pamjet e pabesueshme tregojnë momentin kur gruaja ndodhet ballë për ballë me zvarranikun përbindësh.

Gruaja dhe qeni i saj ishin vetëm disa metra larg krokodilit por kjo nuk e ka penguar pronaren e “fortë” të godiste me shkop monstrën.

 

Loading...