Ballina Bota FOTOT/ Irani tregon fuqinë, dhe lëshon një mesazh vdekjeprurës ndaj Izraelit!

FOTOT/ Irani tregon fuqinë, dhe lëshon një mesazh vdekjeprurës ndaj Izraelit!

Irani ka kryer nëj paradë ushtarake ku ka treguar gjithë potencialin e vet.

Predha, raketa, avionë, tanke dhe ushtarë parakaluan në Teheran.

Në një prej transportuesve të raketave shkruhej “Shkatërroni Tel Avivin”.

Mesazhi vjen pak ditë pas marrëveshjes 38 miliardë dollarëse mes Izraelit dhe SHBA-së për armatime.
1-259

2-257

3-254

4-231

5-215

6-191

7-167

8-148

9-121

10-111

11-79

12

13-50

Loading...