Ballina Kronika Durrës, përdhunohet një shtetase nga Ukraina

Durrës, përdhunohet një shtetase nga Ukraina

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim një 53-vjeçar, i cili akuzohet për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

SH.G dyshohet se ka ftuar në banesën e tij shtetasen O.L, vjeç 33, banuese në Ukrainë, dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë.

Pas denoncimit të saj policia është vënë në kërkim të 53-vjeçarit.

Loading...