Ballina Lajme Plagosje me thikë në Tetovë, i riu në spital, autori kapet nga...

Plagosje me thikë në Tetovë, i riu në spital, autori kapet nga policia

10 minuta para orës 23, mbrëmë në Tetovë në rrugën “IL Ribar”, në afërsi të një pompe benzine, pas një zënke paraprake, 24 vjeçari E.L. nga Tetova ka shpërthyer me thikë 32 vjeçarin I.S. poashtu nga Tetova.
I.S. ka marrë lëndime në kraharor dhe menjëherë është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, ku i është dhënë ndihma mjekësore.
Pss vetëm gjysëm ore, E.L. është kapur nga policia edhe është arrestuar. /Tetova1/
Loading...