Ballina Lajme Humb jetën pushuesi 74 vjecar, u mbyt në Velipojë

Humb jetën pushuesi 74 vjecar, u mbyt në Velipojë

Një pushues ka humbur jetën në plazhin e Rrjollit në Velipojë. I moshuari Vebi  Dini, 74 vjeç banues në Dobraç, ishte nxjerrë  nga  deti ne gjendje kritike.
Menjëherë i  është dhënë ndihma e parë mjekësore, si dhe është transportuar per  në spital,  por rrugës ka ndërruar jetë.
Nga kqyrja paraprake nuk ka shenja të dukshme dhune. Grupi hetimor në vendngjarje për veprime të mëtejshme.
Loading...