Ballina Lajme HULIGANËT SHPËRTHEJNË GOMAT E VETURAVE ME TARGA TË TETOVËS (FOTO)

HULIGANËT SHPËRTHEJNË GOMAT E VETURAVE ME TARGA TË TETOVËS (FOTO)

Ndeshja e sontme mes Shkendijës dhe Gent-it tuboi dhetëra mijëra tifozë të cilët erdhën për t’i dhënë mbështetje ekipit tetovar.
Veturat me targa të Tetovës të cilat ishin të parkuara në parkingun e stadiumit të Shkupit, “Filipi i Dytë”, ishin cak i sulmeve të huliganëve, të cilët ua kanë shpërthyer gomat. /SHENJA/

Loading...