Ballina Lajme Foto/Nuk do ta besoni se si dukej Çiljeta e vogël

Foto/Nuk do ta besoni se si dukej Çiljeta e vogël

Sot ajo është kthyer në brune, me flokë të shkurtra, me gjoks të zvogëluar dhe me një trup mjaft në formë. Herë pas herë ajo bën ndryshime të mëdha, sidomos me modelin dhe ngjyrën e flokëve. Por, si ka qenë Çiljeta disa vite më parë, në moshën 14-vjeçare, kur ka konkurruar edhe për “Mis Shqipëria”?

Bordo ka publikuar një foto të saj, ku ajo ngjan si një person tjetër, me buzë më të holla se sot, vetulla të trasha, e shëndoshë në fytyrë, ato që nuk kanë ndryshuar janë sytë, me të cilët ka bërë për vete shumë djem.
Pas spektaklit “Mis Shqipëria”, Çiljeta filloi që çdo ditë e më shumë të ndryshonte dhe të arrinte atë pamje që ka sot.

Loading...