Ballina Lajme 85 vjeçari thyhen urdhërin e Gjykatës, ngacmon ish-gruan e tij 34 vite...

85 vjeçari thyhen urdhërin e Gjykatës, ngacmon ish-gruan e tij 34 vite më të re

Një 85 vjeçar ka thyer urdhërin e Gjykatës për të mos kontaktuar me ish-bashkëshorten e tij dhe tashmë rrezikon dënimin nga gjobë deri në dy vite burg.
Mësohet se 85 vjeçari është banor i Tiranës dhe gjykata kishte vendosur që ai të mos i ofrohej ish-bashkëshortes së tij, 34 vite më të re.
Por 85-vjeçari me iniciale A.B  e ka thyer urdhërin , çka duket se ka detyruar  Policinë e Tiranës të referojë materialet në ngarkim të tij, në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. /citynews/
Loading...